א.צ.מ למען הקהילה

חברת א.צ.מ היא החברה המרכזית  לאבזור  וציוד מכונת. היא נוסדה לפני 20 ובמהלך שנות פעולתה היא הפכה לאחת החברות המובילות במשק. אחד התחומים בהם משקיעים בחברת א.צ.מ. מאמצים ניכרים מראשית הקמתה הוא התחום החברתי ולכן החברה מתנדבת ומשתתפת בפרויקטים קהילתיים רבי חשיבות. היא פועלת בספרות שונות למען עזרא לקהילות החלשות וגם תורמות למחלקות הילדים של בתי החולים בארץ. אחד מתחומי הפעילות העיקריים של החברה הוא מתן עזרה ותמיכה לקהילת הנכים בישראל. במסגרת התרומה שלה למגזר נכי ישראל, חברת א.צ.מ שואפת למצוינות בדיוק כמו במהלך הפעילות העסקית שלה.

 

א.צ.מ – החברה שעוזרת ותומכת בקהילת הנכים בישראל

חברת א.צ.מ פועלת למען קהילת נכים במגוון תחומים ובין השאר היא מקדמת את זכויות הנכים ומסייעת לבעלי המוגבלויות לקבל את כל הזכויות המגיעות להם. א.צ.מ פועלת רבות בתחום הקשור לניידות של הנכים ולשם כך, החברה עוסקת בפיתוח יבוא ושיווק אביזרים וציוד ייעודי עבור רכבי נכים. בנוסף, החברה גם מפעילה בתי ספר ללימוד נהיגה עבור קהל הנכים בישראל. בבית ספר זה, בעלי המוגבלויות עוברים את ההכשרה המותאמת במיוחד עבורם עד להוצאת רישיון הנהיגה. נושא הניידות הוא בעל חשיבות רבה במיוחד עבור נכים ובעלי מוגבלויות ולכן זהו התחום שבו בחרו להשקיע בחברת א.צ.מ על מנת שהפעילות העסקית שלה בתחום הרכב תקבל גם פן חברתי בעל חשיבות.

 

פעילות למען הילדים ואבזור רכבי נכים

במסגרת פעולתה של החברה למען קהילת הנכים בישראל, א.צ.מ מקיימת אירועים חברתיים וקהילתיים שבמרכזם נושאים החשובים עבור הקהילות הללו. אירוע נכים בבית לזרוס היה אחד האירועים המוצלחים שארגנה החברה. בנוסף, א.צ.מ עוסקת גם באבזור רכבי נכים ופועלת בייצור ויבוא האביזרים הדרושים לשם השמשת כלי הרכב לשימוש של אנשים בעלי מוגבלויות. שירותי החילוץ שמספקת החברה 24 שעות ביממה הוא אפיק נוסף בו היא פועלת למען קהילת הנכים ועל מנת שהניידות של בעלי המוגבלויות לא תיפגע, החברה גם מספקת רכבים חלופיים לאחר החילוץ. פעילות התנדבותית של החברה מתפרסת על אפיקים חשובים רבים וכוללת מגוון פעילויות למען קהילת מוגבלי התנועה והילדים החולים, זאת מתוך הבנת חשיבות הנושא הזה לא פחות מחשיבות המצוינות שלה בתחום העסקי בו פועלת החברה.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s