אצמ נותנים את הנשמה

לא מעט נכים החיים בישראל אינם מכירים את כל הזכויות המגיעות להם מתוקף החוק וחלקם גם לא מנצלים את ההטבות בשל חוסר הידע. בעלי נכויות גם לא תמיד מכירים את החידושים הטכנולוגיים שמאפשרים להתאים את כלי הרכב החדשים על פי הצרכים המיוחדים שלהם. זה מונע מרבים מהם להיות ניידים וזה בתורו גורם להם להיות פחות פעילים בחיי היום יום. בחברת אצמ עובדים עם בעלי נכויות כבר כמה עשורים ומשקיעים מאמצים ניכרים בפיתוח אביזרי התאמה המיועדים לכלי הרכב של נכים. התאמת כלי הרכב לנכים היא ההתמחות של החברה, אך מלבד העיסוק המקצועי הזה בתחום התחבורה של הנכים, אצמ גם מפעילה שירותים נוספים ונתרמת לכבוד קהילת הנכים בישראל על מנת לסייע להם במגוון היבטי החיים.

התאמת הרכב לנכים על ידי אצמ

אחת הפעילויות העיקריות והחשובות ביותר שמבצעים בחברת אצמ למען קהילת הנכים בישראל היא התאמת רכב לנכה, זה נעשה על פי סוג הנכות שלו ועל פי צרכיו האישיים. באצמ עושים זאת מתוך רצון עז לסייע לנכים להפוך לניידים ופועלים מתוך הבנה והקשבה לצרכים האישיים של כל מי שפונה לחברה על מנת להתאים את הרכב. בחברה משקיעים מאמצים ומנצלים את כל הידע הטכנולוגי על מנת לעזור לנכה לקבל את הרכב שיהיה הכי נוח עבורו, זאת כדי לסייע לו בצורה האפקטיבית ביותר להתמודד עם המצב שלו. מלבד הידע הטכנולוגי שצברה החברה בשנות הפעילות שלה, יש לה גם ידע נרחב בנושאי הזכויות של הנכים ובמיוחד בהקשר להטבות המגיעות להם מטעם משרד התחבורה.

הפעילות המקיפה של אצמ בשביל הנכים בישראל

חברת אצמ פעילה באופן שוטף למען נכי ישראל והיא שמחה להציע לכל אדם הפונה אליה מלבד השירות המקצועי של התאמת כלי הרכב, גם ייעוץ אישי בנושא הזכויות הסוציאליות. לחברת אצמ ניסיון עשיר בעבודה עם בעלי מוגבלויות ואין אדם שיצא מדלתות החברה ללא רכב שהותאם במיוחד עבורו. מלבד זאת החברה גם עורכת אירועים מיוחדים וכנסים לנכים על מנת לסייע לציבור הזה להכיר אנשים הדומים להם ולחוש את האחווה המיוחדת של יחד.

הדגש על השירות האישי

כל לקוח הפונה לחברת אצמ על מנת להתאים כלי רכב על פי סוג הנכות שלו מקבל מהחברה את היחס האישי ביותר שכולל הקשבה הבנה ומענה על כל השאלות שיש בדרך. עמידה בלוחות הזמנים ודגש על האבזור המקצועי ביותר הם חלק ניכר בהשקעה של החברה שמבטאת את הרצון העז לעזור לכל נכה שחיי בישראל ולהפוך את החיים שלו לקלים ונוחים ביותר. לאחר הפניה לחברת אצמ תחושו כי יש לכם אוזן קשבת ומישהו שבאמת מעוניין להבין אתכם כי השירות שתקבלו יהיה הכי אישי והכי סובלני עם דגש על לבביות ואדיבות. השירות יכלול גם סיוע בהבנת החוק ובקבלת כל הזכויות המגיעות לנכים בתחום התחבורה על פי חוקיה של מדינת ישראל.

מודעות פרסומת

5 תגובות

  1. אצמ רציתי להודות לכם על כל העזרה שעזרתם לאחותי אתם נשמות טהורות! זהה משמח לראות שיש עוד אנשים בישראל שבאמת אכפת להם ממישהו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s